Рубрики

Реклама на сайте:
Торговый павильон швейная фурнитура хмельницкий.

Професійна акредитація на митниці

Зовнішня економічна діяльність починається з реєстрації в органах митниці. Для того щоб розпочати експортно-імпортні операції, підприємствам-юридичним особам, суб’єктам підприємницької діяльності, фізичним особам підприємцям необхідно пройти акредитацію на митниці.

Акредитація на митниці

Акредитація на митниці

Акредитація на митниці – це, так би мовити, перше знайомство підприяємця з процедурою оформлення на митниці товарів і транспортних засобів. Цей процес бажано розпочати завчасно, щоб за умови транзиту товару та оформлення товара на митниці не з’явилися небажані складнощі.

Інакшими словами, акредитація на митниці Київ – це зберання статистичних данних про суб’єкта зовнішньої економічної діяльності, а також про його фінансові відносини з державою.

Акредитація на митниці проводиться для підтвердження відповідальним митним органом права на те, що підприємець або юридична особа можуть здійснювати операції зовнішньоекономічні.

Проведення акредитації передбачає витрачення немалих зусиль і часу, аби суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності підготовав необхідні документи. Від підприємця вимагатимуть різноманітні папери, такі, як особисті дані, паспортні дані, свідоцтва, довідки, установчі документами. Окрім того, потрібні копії документів, нотаріально завірені. Перелік цих документів затверджений нормативним документом «Порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами» (Наказ Міністерства фінансів України від 30 травня 2012 року №634).

Ці документи підприємець має надати в статистичних органах при митниці.

Якщо ви бажаєте зекономити час і уникнути всіляких проблем при акредитаціі, ви можете звернутися за послугами акредитації до наших професіоналів, які візьмуть на себе усю роботу із зібрання необхідної документації, а також її оформити без затримань. По закінченню реєстрації ми повертаємо всі документи – оригінали. Клієнти отримують акредитаційну картку.

Щоб не виникло будь-яких проблем при проходженні контролю на митниці під час експортних та імпортних операцій, необхідно, щоб ця організаційна процедура  була проведена правильно. Якщо підприємець не пройде митну акредитацію, митниця може відмовити в пропуску вантажу, а також у митному оформленнію.

У разі якщо з’явилися будь-які зміни в даних СПД, він має пройти переакредитацію.

Пройти всі необхідні завдання, а також виконати їх якнайшвидше, але при цьому з високою ефективністю, може допомогти вам митний брокер, до послуг якого входить також акредитація на митниці в Києві.

 

Комментарии запрещены.

'